Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

Tekmovanja

Sezona 2019/2020 » U13 B 2019/20 » Program tekmovanja

1. krog - 05.09.19

Tromejnik05.09.19 ob 17.30
TromejnikApače
Gornja Radgona05.09.19 ob 17.30
ŠNK RadgonaKema Puconci
Radenci05.09.19 ob 17.30
Radenska SlatinaGoričanka - Serdica
Križevci05.09.19 ob 17.30
ŠD NK KriževciMura 2

2. krog - 12.09.19

Apače12.09.19 ob 17.00
ApačeMura 2
Rogašovci12.09.19 ob 17.00
Goričanka - SerdicaŠD NK Križevci
Puconci12.09.19 ob 17.00
Kema PuconciRadenska Slatina
Tromejnik12.09.19 ob 17.00
TromejnikŠNK Radgona

3. krog - 19.09.19

Gornja Radgona19.09.19 ob 17.00
ŠNK RadgonaApače
Radenci19.09.19 ob 17.00
Radenska SlatinaTromejnik
Križevci19.09.19 ob 17.00
ŠD NK KriževciKema Puconci
Murska Sobota19.09.19 ob 18.30
Mura 2Goričanka - Serdica

4. krog - 26.09.19

Apače26.09.19 ob 16.30
ApačeGoričanka - Serdica
Puconci26.09.19 ob 16.30
Kema PuconciMura 2
Tromejnik26.09.19 ob 16.30
TromejnikŠD NK Križevci
Gornja Radgona26.09.19 ob 16.30
ŠNK RadgonaRadenska Slatina

5. krog - 03.10.19

Radenci03.10.19 ob 16.30
Radenska SlatinaApače
Križevci03.10.19 ob 16.30
ŠD NK KriževciŠNK Radgona
Tromejnik03.10.19 ob 16.30
Mura 2Tromejnik
Rogašovci04.10.19 ob 16.00
Goričanka - SerdicaKema Puconci

6. krog - 10.10.19

Apače10.10.19 ob 16.30
ApačeKema Puconci
Tromejnik10.10.19 ob 16.30
TromejnikGoričanka - Serdica
Gornja Radgona10.10.19 ob 16.30
ŠNK RadgonaMura 2
Radenci10.10.19 ob 16.30
Radenska SlatinaŠD NK Križevci

7. krog - 17.10.19

Križevci17.10.19 ob 16.30
ŠD NK KriževciApače
Murska Sobota17.10.19 ob 18.30
Mura 2Radenska Slatina
Rogašovci17.10.19 ob 16.30
Goričanka - SerdicaŠNK Radgona
Puconci17.10.19 ob 16.30
Kema PuconciTromejnik

8. krog - 16.04.20

Apače16.04.20 ob
ApačeTromejnik
Puconci16.04.20 ob
Kema PuconciŠNK Radgona
Rogašovci16.04.20 ob
Goričanka - SerdicaRadenska Slatina
Murska Sobota16.04.20 ob
Mura 2ŠD NK Križevci

9. krog - 23.04.20

Murska Sobota23.04.20 ob
Mura 2Apače
Križevci23.04.20 ob
ŠD NK KriževciGoričanka - Serdica
Radenci23.04.20 ob
Radenska SlatinaKema Puconci
Gornja Radgona23.04.20 ob
ŠNK RadgonaTromejnik

10. krog - 30.04.20

Apače30.04.20 ob
ApačeŠNK Radgona
Tromejnik30.04.20 ob
TromejnikRadenska Slatina
Puconci30.04.20 ob
Kema PuconciŠD NK Križevci
Rogašovci30.04.20 ob
Goričanka - SerdicaMura 2

11. krog - 07.05.20

Rogašovci07.05.20 ob
Goričanka - SerdicaApače
Murska Sobota07.05.20 ob
Mura 2Kema Puconci
Križevci07.05.20 ob
ŠD NK KriževciTromejnik
Radenci07.05.20 ob
Radenska SlatinaŠNK Radgona

12. krog - 14.05.20

Apače14.05.20 ob
ApačeRadenska Slatina
Gornja Radgona14.05.20 ob
ŠNK RadgonaŠD NK Križevci
Tromejnik14.05.20 ob
TromejnikMura 2
Puconci14.05.20 ob
Kema PuconciGoričanka - Serdica

13. krog - 21.05.20

Puconci21.05.20 ob
Kema PuconciApače
Rogašovci21.05.20 ob
Goričanka - SerdicaTromejnik
Murska Sobota21.05.20 ob
Mura 2ŠNK Radgona
Križevci21.05.20 ob
ŠD NK KriževciRadenska Slatina

14. krog - 28.05.20

Apače28.05.20 ob
ApačeŠD NK Križevci
Radenci28.05.20 ob
Radenska SlatinaMura 2
Gornja Radgona28.05.20 ob
ŠNK RadgonaGoričanka - Serdica
Tromejnik28.05.20 ob
TromejnikKema Puconci
 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani