Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U9 - Ml. cicibani

Razpored

1. TURNIR U9 - SOBOTA, 07.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - GANČANI: SOBOTA, 07.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : BELTINCI

10.25

DOKLEŽOVJE : GANČANI

10.50

BELTINCI: GANČANI

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : DOKLEŽOVJE

11.40

DOKLEŽOVJE: BELTINCI

12.05

GANČANI : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – IŽAKOVCI: SOBOTA, 07.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LJUTOMER: IŽAKOVCI

10.25

VERŽEJ : MURA 1

10.50

IŽAKOVCI : MURA 1

11.15

LJUTOMER : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : IŽAKOVCI

12.05

MURA 1: LJUTOMER

 

 C - SKUPINA – igrišče - TIŠINA: SOBOTA, 07.09.2019

URA IGRANJA

PAR

13.00

ČARDA : TIŠINA

13.25

MURA 3  : KEMA PUCONCI

13.50

TIŠINA : KEMA PUCONCI

14.15

ČARDA : MURA 3

14.40

MURA 3 : TIŠINA

15.05

KEMA PUCONCI : ČARDA

  

D - SKUPINA – igrišče – G. RADGONA : SOBOTA, 07.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADENSKA SLATINA : MURA 2

10.25

RADGONA: APAČE

10.50

MURA 2: APAČE

11.15

RADENSKA SLATINA: RADGONA

11.40

RADGONA: MURA 2

12.05

APAČE : RADENSKA SLATINA

 

E - SKUPINA – igrišče - KRIŽEVCI SOBOTA, 07.09.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

ŠALOVCI  : TROMEJNIK

11.25

KRIŽEVCI : ŠALOVCI

11.50

TROMEJNIK: KRIŽEVCI

 

 

F - SKUPINA – igrišče VANČA VAS : SOBOTA, 07.09.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

ROMA : BAKOVCI

11.25

GORIČANKA SERDICA : ROMA

11.50

BAKOVCI : GORIČANKA SERDICA

 
 

2. TURNIR U9 - SOBOTA, 21.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - BAKOVCI: SOBOTA, 21.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 3

10.25

BAKOVCI : IŽAKOVCI

10.50

MURA 3 : IŽAKOVCI

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI: MURA 3

12.05

IŽAKOVCI: ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – RADENCI: SOBOTA, 21.09.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

LJUTOMER: RADENSKA SLATINA

11.25

LJUTOMER:GANČANI

11.50

RADENSKA SLATINA:GANČANI


C - SKUPINA – igrišče
 – MARTJANCI: NEDELJA, 22.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA : ROMA

10.25

BELTINCI : KRIŽEVCI

10.50

ROMA: KRIŽEVCI

11.15

ČARDA : BELTINCI

11.40

BELTINCI : ROMA

12.05

KRIŽEVCI: ČARDA

  

D - SKUPINA – igrišče – PUCONCI : SOBOTA, 21.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

VERŽEJ : MURA 1

10.25

KEMA PUCONCI: DOKLEŽOVJE

10.50

MURA 1: DOKLEŽOVJE

11.15

VERŽEJ: KEMA PUCONCI

11.40

KEMA PUCONCI: MURA 1

12.05

DOKLEŽOVJE : VERŽEJ

 

E - SKUPINA – igrišče – ROGAŠOVCI: SOBOTA, 21.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA: GORIČANKA SERDICA

10.25

MURA 2  : TROMEJNIK

10.50

GORIČANKA SERDICA : TROMEJNIK

11.15

RADGONA: MURA 2

11.40

MURA 2 : GORIČANKA SERDICA

12.05

TROMEJNIK: RADGONA

 

F - SKUPINA – igrišče TIŠINA : SOBOTA, 21.09.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

TIŠINA : APAČE

11.25

ŠALOVCI : TIŠINA

11.50

APAČE : ŠALOVCI

 

3. TURNIR U9 - SOBOTA, 05.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - BRATONCI: SOBOTA, 05.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 2

10.25

GANČANI : ČARDA

10.50

MURA 2 : ČARDA

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : GANČANI

11.40

GANČANI: MURA 2

12.05

ČARDA: ŽNK POMURJE BELTINCI

 

 B - SKUPINA – igrišče – APAČE: SOBOTA, 05.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 1 : BAKOVCI

10.25

APAČE : TIŠINA

10.50

BAKOVCI: TIŠINA

11.15

MURA 1  : APAČE

11.40

APAČE : BAKOVCI

12.05

TIŠINA: MURA 1

  

  

C - SKUPINA – igrišče – KUZMA: SOBOTA, 05.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

VERŽEJ : MURA 3

10.25

SLATINA: TROMEJNIK

10.50

MURA 3: TROMEJNIK

11.15

VERŽEJ: SLATINA

11.40

SLATINA: MURA 3

12.05

TROMEJNIK : VERŽEJ

 

D - SKUPINA – igrišče – VANČA VAS: SOBOTA, 05.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LJUTOMER: ROMA

10.25

KRIŽEVCI : KEMA PUCONCI

10.50

ROMA : KEMA PUCONCI

11.15

LJUTOMER: KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI: ROMA

12.05

KEMA PUCONCI: LJUTOMER

 

 

E - SKUPINA – igrišče DOKLEŽOVJE : SOBOTA, 05.10.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

DOKLEŽOVJE : BELTINCI

11.25

IŽAKOVCI : DOKLEŽOVJE

11.50

BELTINCI : IŽAKOVCI

  

 

F - SKUPINA – igrišče – ŠALOVCI: SOBOTA, 05.10.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

RADGONA : ŠALOVCI

11.25

GORIČANKA-SERDICA : CANKOVA

11.50

ŠALOVCI: CANKOVA

12.15

RADGONA: GORIČANKA-SERDICA

12.40

GORIČANKA-SERDICA: ŠALOVCI

13.05

CANKOVA: RADGONA

 

4. TURNIR U9 - SOBOTA, 19.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - LJUTOMER: SOBOTA, 19.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 1

10.25

LJUTOMER : VERŽEJ

10.50

MURA 1 : VERŽEJ

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : LJUTOMER

11.40

LJUTOMER: MURA 1

12.05

VERŽEJ: ŽNK POMURJE BELTINCI

 

 B - SKUPINA – igrišče – G. RADGONA: SOBOTA, 19.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 2 : BAKOVCI

10.25

RADGONA : MURA 3

10.50

BAKOVCI: MURA 3

11.15

MURA 2  : RADGONA

11.40

RADGONA : BAKOVCI

12.05

MURA 3: MURA 2

  

C - SKUPINA – igrišče – GANČANI: SOBOTA, 19.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

GANČANI : BELTINCI

10.25

ŠALOVCI: IŽAKOVCI

10.50

BELTINCI: IŽAKOVCI

11.15

GANČANI: ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI: BELTINCI

12.05

IŽAKOVCI : GANČANI

 

D - SKUPINA – igrišče – KRIŽEVCI: SOBOTA, 19.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

KRIŽEVCI: APAČE

10.25

TROMEJNIK : GORIČANKA-SERDICA

10.50

APAČE : GORIČANKA-SERDICA

11.15

KRIŽEVCI: TROMEJNIK

11.40

TROMEJNIK: APAČE

12.05

GORIČANKA-SERDICA: KRIEŽVCI

 
 

E - SKUPINA – igrišče TIŠINA : SOBOTA, 19.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

DOKLEŽOVJE : ROMA

10.25

TIŠINA : CANKOVA

10.50

ROMA : CANKOVA

11.15

DOKLEŽOVJE : TIŠINA

11.40

TIŠINA: ROMA

12.05

CANKOVA: DOKLEŽOVJE

  

F - SKUPINA – igrišče – PUCONCI : SOBOTA, 19.10.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

ČARDA : SLATINA

11.25

KEMA PUCONCI: ČARDA

11.50

SLATINA: KEMA PUCONCI

 

 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani