28.04.2011
VSEM DELEGATOM MNZ M. SOBOTA - NAROČILO

VSEM DELEGATOM, ki opravljajo funkcijo delegata v tekmovanjih pod okriljem MNZ M. Sobota, ponovno in zadnjič naročamo, da so dolžni vso dokumentacijo o tekmi (zapisnik, prijava ekip, usklajevalni zapisnik, obračun, fair play in ostala poročila) dostaviti na vodstvo tekmovanja kot njim je bilo že predhodno naročeno. V primeru, da delegati omenjenega naročila ne bodo dosledno izvajali, se bo zoper njih ukrepalo v skladu s pravilniki NZS.

Naročilo vzamite skrajno odgovorno, saj so se v zadnjem času pojavljale težave, predvsem zaradi nepopolne dokumentacije in je vodstvo tekmovanja moralo naknadno iskati informacije pri posameznih delegatih.