16.02.2011
III. FAZA RIN U-8 in U-10 - ČESTITKA
  • V SOBOTO, 5. 3. 2011  je v telovadnici OŠ TURNIŠČE v Turnišču potekal turnir III. FAZE RIN U-8. Iz naše MNZ sta na omenjenem turnirju nastopali ekipi NK GANČANI in ND MURA 05. Ekpa NK GANČANI je v svoji skupini osvojila 2. mesto, ekipa ND MURA 05 pa v svoji  skupini 1. mesto in se s tem uvrstila med 4 najboljše ekipe, ki bodo odigrale še finalni turnir RIN U-8.
    Vsem igralcem in strokovnemu vodstvu obeh ekip ISKRENO ČESTITAMO, ekipi ND MURA 05 pa želimo veliko uspeha v finalnem delu tekmovanja
    .

• V SOBOTO, 5. 3. 2011  je v športni dvorani v Podčetrku potekal turnir III. FAZE RIN U-10. Iz naše MNZ je na omenjenem turnirju nastopala ekipa NK GANČANI. Ekpa NK GANČANI je na turnirju osvojila 1. mesto in se tako uvrstila med 4 najboljše ekipe, ki bodo odigrale še finalni turnir RIN U-10.

Vsem igralcem in strokovnemu vodstvu NK GANČANI ISKRENO ČESTITAMO, in jim želimo veliko uspeha v finalnem delu tekmovanja.