14.04.2004
OPRAVLJANJE STORITEV SODNIKOV IN DELEGATOV - REFUNDACIJA

Vse sodnike in delegate MNZ M. Sobota opozarjamo, da upoštevajo propozicije MNZ M. Sobota, v katerih je med drugim tudi določilo, da se refundacija stroškov sojenja in delegata lahko opravi tudi preko osebnega računa uradnih oseb. Uradne osebe so dolžne klubu posredovati točne osebne podatke (ime in priimek, bivališče, davčna številka in številka osebnega računa). Klubi so dolžni opravljeno storitev refundirati v 15. dneh po odigrani tekmi. Opozorilo vzamite skrajno odgovorno in resno ter ga tudi upoštevajte. Obrazec za storitev najdete na naši spletni (www.mnzveza-ms.si) pod rubriko OBRAZCI. Obrazce upoštevajte in jih pravilno izpolnite.