10.10.2011
PRELOŽITEV ODIGRAVANJA TEKEM - NAROČILO

Vse klube MNZ M. SOBOTA obveščamo in naročamo, da se temeljito seznanijo s 13. in 15. čl. TP NZS (TP NZS - KLIKNI TUKAJ!), kjer je točno definiran način možnosti preložitve odigravanja tekem.
V primeru, da klubi na bodo dosledno izvajali določil 13. in 15. čl. TP NZS, vodstvo tekmovanja v nobenem primeru ne bo pristajalo na preložitve delegiranih tekem.

Prav tako naročamo vsem klubom, da so možni pisni sporazumi, katere podpišejo le uradni predstavniki klubov, ki so tudi navedeni na naši spletni strani (predsedniki klubov). V primeru, da se omenjeno naročilo ne bo izvajalo, se temu primerno tudi ne bodo upoštevali sporazumi, ki bodo posredovani od nepooblaščenih oseb v klubih.